PREKIŲ SIUNTIMAS IR PRISTATYMAS

 

Užskymo vykdymas

Mes pradedame vykdyti prekių užsakymą tik po to, kai Jūs sumokate už prekes. Vadovaudamasis e-parduotuvėje pateikiamomis apmokėjimo instrukcijomis, Pirkėjas turi sumokėti Pardavėjui už prekes. Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma už prekes ir siuntimą gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

Dėmesio, labai svarbu! Vintažinių prekių daugeliu atvejų turime tik po vieną vienetą ar komplektą. Todėl prekę parduosime tam pirkėjui, kuris pirmas sumokės už šią prekę. Tai yra, prekės buvimas pirkėjo pageidavimų sąraše ar pirkinių krepšelyje nereiškia šios prekės rezervavimo pirkėjui.

 

Prekių saugumas ir įpakavimas

Mums svarbu, kad prekės Jus pasiektų saugios ir nesugadintos.

Prekių saugiam pervežimui užtikrinti mes renkamės saugius siuntimo būdus, patikimas tarnybas bei laikomės siuntimo tarnybų reikalavimų: naudojame specialias pakavimo medžiagas, tokias kaip gofruotą kartoną, plastikinę plėvelę su oro tarpais arba kraftpopierių su apsaugomis, užpildymo medžiagas.

Prekes pakuojame į standartines siuntimui skirtas kartonines dėžutes, kurių dydis priklauso nuo prekės dydžio ir komplektacijos.

 

Prekių siuntimas

Gavę apmokėjimą, prekes darbo dienomis išsiunčiame per 24 valandas. Gavę apmokėjimą savaitgalį arba švenčių dienomis, prekes išsiunčiame sekančią darbo dieną. Dėmesio! Prie užsakomųjų (gaminamų ar gaunamų pagal užsakymą) ar Partnerio prekių gali būti nurodytas kitas prekių pristatymo terminas - prašome atkreipti į tai dėmesį!

Prekės, priklausomai nuo pasirinktos persiuntimo tarnybos, Lietuvoje pristatomos per 1-5 darbo dienas.

Dėmesio! Didžiųjų švenčių laikotarpiu pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

 

Atsižvelgiant į prekių svorį siūlome Jums šiuos optimalius ir patikimus pristatymo būdus Lietuvoje:

   - Lietuvos paštas – visoje Lietuvoje (atsiimsite pašto skyriuje). Rekomenduojame siuntoms iki 2 kg. Siuntimas - iki 5 darbo dienų. Apie gautą pašto siuntą paštas turi Jus informuoti siuntos gavimo pranešimu, kuris siunčiamas gavėjui vieną kartą. Siunta pašte nemokamai saugoma iki 14 dienų. Atvykus pasiimti siuntos vėliau – taikomas pašte nustatytas mokestis.

   - Paštomatai – visoje Lietuvoje (atsiimsite paštomato terminale). Rekomenduojame siuntoms iki 5 kg. Siuntimas - iki 2-3 darbo dienų. Apie gautą siuntą paštomatu operatirius Jus informuos SMS žinute, kuri siunčiama gavėjui vieną kartą. Siunta paštomate saugoma iki 2 parų. Atvykus pasiimti siuntos vėliau – jos gali neberasti, ji gali būti gražinta siuntėjui. Tokiu atveju norint išsiųsti siuntą pakartotinai, Jums teks sumokėti siuntimo mokestį iš naujo.


   - LP Express ar kitas kurjeris – visoje Lietuvoje (pristatys Jūsų nurodytu adresu). Siuntimas – per 2 darbo dienas. Pristatoma darbo dienomis 8-18 val. Pristatymas šeštadienį – už papildomą mokestį (+30% nuo siuntimo kainos). Apie gautą siuntą kurjeris Jus informuos SMS žinute. Neradęs namuose sutartu laiku – paliks siuntos gavimo pranešimą, kur ir kada galite siuntą atsiimti (greičiausiai – artimiausiame pašto skyriuje). Siunta terminale nemokamai saugoma iki 15 dienų. Atvykus pasiimti siuntos vėliau – taikomas nustatytas mokestis.

   - Siuntų tarnyba autobusais Siunta24 - daugelyje Lietuvos miestų* (atsiimsite autobusų stotyje arba iš vairuotojo nurodytu laiku). Siuntimas – per 1-2 dienas (tą pačią arba sekančią dieną). Pristatę siuntą į autobusų siuntų skyrių, iškart Jus informuosime SMS žinute apie tikslų siuntos atvykimo laiką, ir ar siunta bus palikta autobusų stoties siuntų tarnyboje, ar ją reikės paimti iš vairuotojo (dažniausiai pravažiuojantys maršrutai**). Jei siuntą reikės paimti iš vairuotojo – turėsite ją paimti tiksliai nurodytu laiku. AS siuntų skyriuje siunta nemokamai saugoma 2 darbo dienas, įskaitant siuntos pristatymo dieną. Atvykus pasiimti siuntos vėliau – taikomas nustatytas mokestis.

  - Vilniuje prekes galite atsiimti patys, nemokamai. Atsiėmimą suderinkite elektroniniu paštu: vadyba @ porcelianonamai.lt arba telefonu +370 604 45 425.

  - Siuntas į kitas ES ir Skandinavijos šalis pristatome kurjeriu. Dėl siuntimo į kitas šalis bei tikslios siuntimo kainos prašome teirautis elektroniniu paštu: vadyba @ porcelianonamai.lt

 

Prekių pristatymo kaina į kitas vietoves priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo ir siuntos svorio. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktų prekių svorio ir kiekio siuntimo kaina gali skirtis, nes sistema automatiškai apskaičiuoja bendrą Jūsų siuntos apimtį.

 

Dėmesio!

*Per autobusų siuntų tarnybą nesiunčiame siuntų į šiuos miestus: Akmenė, Eišiškės, Garliava, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kretinga, Lentvaris, Švenčionėliai, Žagarė bei eilę mažesnių miestelių.

**Šie miestai yra tarpiniai autobusų maršrute ir siunčiant į juos - siuntą reikia pasiimti iš vairuotojo (nepasiėmus laiku ji grąžinama siuntėjui; norint siųsti iš naujo – reikia iš naujo sumokėti siuntimo mokestį): Ariogala, Birštonas, Daugai, Dusetos, Elektrėnai, Gargždai, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Kalvarija, Kybartai, Lazdijai, Linkuva, Nemenčinė, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Preila, Rietavas, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Smalininkai, Šeduva, Širvintos, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Užventis, Vabalninkas, Varniai, Venta, Vilkija, Viekšniai, Vievis, Virbalis, Žiežmariai.

 

Jei abejojate, ar į Jūsų gyvenamą vietovę galime siųsti siuntą per Autobusų siuntų tarnybą – susisiekite su mumis telefonu +370 604 45 425 ar el.paštu: vadyba @ porcelianonamai.lt

Jei siunta sunkesnė nei 10 kg, dėl saugumo ir patikimumo pakuojame į atskiras dėžes ir kiekvienos jų svoris skaičiuojamas atskirai.

 

Prekių pristatymas, atsiėmimas

 

Prekių atsiėmimo siuntų tarnybos vietoje ar pristatymo į namus metu Jūs privalote kartu su tarnybos įgaliotu atstovu patikrinti pristatytos siuntos ir pristatytų prekių būklę (išorę, komplektiškumą, kiekį).

Jums priėmus prekę ir pasirašius prekių pristatymo dokumentą yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai.

Pastebėję siuntoje esančių daiktų ar išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), nesandarią pakuotę ar pan.), turite teisę siuntoje esančių daiktų nepriimti ir apie tai mus kuo skubiau informuoti, o apie tokį faktą pažymėti siuntos važtaraštyje.  
Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.